آموزشگاه فنی و حرفه ای انتخاب

مشاوره رایگان

09120798512

مشاوره رایگان

09120798512

مشاوره رایگان

09120798512

آموزش طراحی سایت وردپرس از مبتدی تا پیشرفته – طراحی انواع وب سایت و فروشگاه های اینترنتی

توضیحات دوره:

دوره تخصصی آموزش طراحی سایت و وردپرس word press در مشهد

طراحی سایت در مشهد در یکی از بهترین آموزشگاه انتخاب معتبر در مشهد یکی از مشاغل پرتقاضا در شرکت های بزرگ و استارتاپ های داخلی و بین المللی است. دوره آموزش طراحی سایت شامل بسیاری از مهارت های طراحی، کدنویسی و برنامه نویسی سایت است. در این آموزش طراحی سایت دانشجو با کار بر روی یک سایت پروژه محور از صفر تا صد طراحی سایت، کد نویسی، تحلیل پروژه، برنامه نویسی و راه اندازی سایت از طریق سیستم مدیریت محتوای وردپرس را کاملا تخصصی فرا خواهند گرفت.

طراحی سایت به مراحل طراحی یک وب سایت اینترنتی گفته می شود که به منظور معرفی خدمات و ارائه محصولات یک کسب کار انجام می شود. امروزه تمامی کسب و کارهای سنتی برای اینکه همچنان در عرصه رقابت با سایر کسب و کارها بمانند، به ناچار باید تغییراتی را در سیستم ارائه خدمات خود انجام دهند. نخستین قدم برای این تغییر ایجاد یک وب سایت اینترنتی است. تقریبا تمامی شرکت های و کسب و کارهای داخلی و بین المللی از یک وب سایت اینترنتی برای معرفی محصولات و ارائه خدمات خود استفاده می کنند.

طراحی سایت های اینترنتی امروزه یکی از مشاغل پردرآمد در حوزه فناوری اطلاعات است. در تمامی کسب و کارهای بزرگ دنیای امروز طراحی سایت با استفاده از زبانهای برنامه نویسی وب دارای اهمیت بالایی است. در داخل کشور شرکت ها و استارتاپ های زیادی نیازمند طراح وب حرفه ای هستند که نشان دهنده اهمیت بالای یادگیری آموزش طراحی سایت است. در این مقاله توضیحات کاملی درباره معرفی دوره آموزش طراحی سایت و وردپرس، ثبت نام و شهریه این دوره، طراحی سایت چند منظوره و مدرک طراحی سایت ارائه شده است.

معرفی دوره آموزش طراحی سایت

دوره آموزش طراحی سایت در موسسه انتخاب مشهد برای تمامی کسانی که حداقل یک زبان برنامه نویسی مانند زبان برنامه نویسی php را یاد گرفته اند یا علاقمند به حوزه طراحیوب هستند، مناسب است. آموزش طراحی سایتدر چند سال اخیر توسط موسسات مختلفی در سطح کشور برگزار می شود که از میان آن می توان مجتمع های فنی، سازمان فنی و حرفه ای کشور و جهاد دانشگاهی را مثال زد.

در دوره آموزش طراحی سایت براساس تقویم آموزشیهر مرکز آموزشیسرفصل های مشخصی به دانشپذیر داده می شود. در این دوره آموزشینحوه استفاده از ابزارهای طراحی سایت، سیستم مدیریت محتوا وردپرس، زبان های برنامه نویسی HTML، CSS، jQuery و … آموزشداده می شود. تقریبا هر دوره آموزش طراحی سایت شامل مفاهیم آموزشی طراحی سایتهمراه با انجام یک پروژه صفر تا صد طراحیو راه اندازی یک وب سایتاینترنتی است.

برای شرکت در دوره آموزش طراحی سایت چون صفر تا ۱۰۰ میباشد تقریبا هیچ پیش نیازی لازم نیست و حتی فرد با مدرک غیردانشگاهی نیز می تواند در این دورهشرکت نمایند. مدت زمان این دورهبر اساس تقویم آموزشیهر موسسه متفاوت است، اما این زمان معمولا چیزی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ ساعت آموزشبه همراه انجام پروژه است. تمامی متقاضیان شرکت در دوره آموزش طراحی سایتمی توانند پس از اتمام دوره آموزشیو دریافت گواهی پایان دورهو مهارت در موسسات و استارتاپ های داخلی مشغول به کار شده و در صورت نیاز مدرک خود را برای ارسال رزومه کار در خارج از کشور مانند مهاجرت کاری در کانادا ترجمه نمایند.

آموزش تخصصی طراحی سایت وردپرس در موسسه انتخاب در مشهد

یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت در تمامی کسب و کارهای آنلاین داشتن یک وب سایتاست. تقریبا تمامی شرکت های بزرگ از متخصصان طراحی سایتو تیم سئو برای طراحیو راه اندازی سایتخود استفاده می کنند. یک طراح سایتبه منظور طراحیو راه اندازی یک وب سایتاینترنتی باید دانش کافی و مهارت استفاده از ابزار طراحی سایتو مدیریت محتوا را داشته باشد. در سطوح کوچکتر می توان برای ساخت وب سایتشخصی در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس شرکت کرده و پس از یادگیری مهارت استفاده از ابزار طراحی سایتوب، وب سایتمد نظر را طراحیو راه اندازی کرد.

آموزش طراحیوب سایت: در دوره آموزش طراحی وب در آموزشگاه انتخاب در مشهد تمامی آنچه را که برای طراحیو ساخت یک وب سایتنیاز است به دانشجو آموزشداده می شود. دورههای آموزش طراحیوب سایتدر اینترنت به شکل های مختلفی ارائه می شوند.

طراحی سایتبا وردپرس: یک طراح سایتبه منظور طراحیو راه اندازی سایتبا وردپرس باید با اصلاحاتی مانند دامنه، مدیریت سیستم محتوا و قالب سایتآشنایی داشته باشد.

آموزش-وردپرس-در-آموزشگاه-فنی-و-حرفه-ای-انتخاب-مشهد

 موارد لازم برای طراحییک سایتبا وردپرس معرفی میشود :

دامنه: آدرس تمامی سایتهایی که در اینترنت موجود است از سه قسمت دامنه. نام دامنه. www تشکیل شده است. جزء اول (www) یک چیز ثابت برای تمامی سایتها است. نام دامنه را را صاحبان سایتانتخاب می کنند که باید یک نام منحصر به فرد و غیر تکراری باشد. نوع دامنه یا همان جزء سوم را باید از شرکت های ارائه دهنده خدمات ثبت و دامنه تهیه کرد.

هاست:یک سایتتنها با یک دامنه خلاصه نمی شود و برای بارگذاری مطالب و محتوا در سایتباید یک فضا و حافظه را برای سایتخریداری کرد که به آن “هاست” می گویند.

سیستم مدیریت محتوا:سیستم مدیریت محتوای وردپرس با ابزاری هایی که در اختیار دارد، فرایند بارگذاری مطالب را به شکل ساده تری برای کاربر تبدیل می کند. مدیر سایتو یا ادمین و نویسنده تنها کافی است مطالب و عکس های مورد نظر را در اختیار داشته و در کمترین زمان مطالب را در سایتخود منتشر کرده و مدیریت کامل محتوا را در اختیار داشته باشد.

قالب سایت: قالب سایتپوسته و ظاهر هر سایتاست که می توان آن را از بین نمونه های موجود در اینترنت خریداری کرده و یا از یک طراح قالب سایتکمک گرفت.

سرور:تقریبا هر سایتاینترنتی علاوه بر یک هاست باید یک سرور را بر ذخیره داده های سایتخود تعیین کند که می توان آن را از شرکت های ارائه دهنده “هاست و میزبانی وب” خریداری کرد.

یک هاست و سرور شامل فضای هاست، میزان پهنای باند، کنترل پنل، مدیریت حساب کاربری، هاست مجازی، هاست اشتراکی و … است که باید در هنگام خرید هاست و سرور مورد نظر بر اساس نیاز سایتبه آن توجه کرد. داوطلبان به منظور یادگیری طراحیوب سایتبا وردپرس می توانند در دورههای آموزشیارائه شده در مجتمع آموزشی فنی و حرفه انتخاب در مشهد شرکت نمایند.

سرفصل های آموزشی دوره آموزش طراحی سایت آموزشگاه فنی و حرفه ای انتخاب در مشهد 
۱مقدمهاهمیت وجود سایت در توسعه کسب و کار هامزیت های وردپرس و تفاوت آن با سایر CMS ها
۲پنل مدیریت وردپرسآشنایی با دامنه و خرید دامنهآشنایی با هاست، خرید هاست و نحوه اتصال آن به دامنه
۳سفارشی سازی قالبانتخاب قالب مناسب سایت و نصب آنسفارشی سازی قالببررسی تنظیمات وردپرس
۴نصب پلاگینیادگیری انواع صفحه ساز هانصب صفحه سازها و پلاگین های مورد نیاز

مدت زمان دوره آموزش طراحی سایت در آموزشگاه انتخاب مشهد در سال جاری ۱۲۰ ساعت است و هزینه دوره طبق تعرفه سازمان فنی و حرفه ای میباشد . کارآموزان پس از شرکت در آموزش طراحی سایتآموزشگاه انتخاب مشهد که یکی از بهترین آموزشگاهها در مشهد میباشد ، توانایی طراحیاولیه و اصولی وب سایت، شناخت کامل در مورد صفحات وب، توانایی طراحیو پشتیبانی صفر تا صد وب سایتهای کاملا حرفه ای را فرا خواهد گرفت.

سرفصل های آموزشی دوره آموزش طراحی سایت سازمان فنی حرفه ای 
مقدمه ای بر دوره آموزش طراحی سایتسایت چیست؟چرا سایت و اهمیت سایت در کسب و کارهاآشنایی با زبانهای برنامه نویسی و تاریخچه سایتپنل مدیریت سایتتفاوت و مزیت های وردپرس
سفارشی سازی قالبنصب قالب سایت و انتخاب قالب مناسب (sahifa , Avada)سفارشی سازی قالبراست چین کردن قالبنصب بچه قالب و عملکرد آنفارسی سازی قالببررسی تنظیمات وردپرس
نصب افزونه ها (پلاگین)آشنایی با انواع صفحه سازهاایجاد یک برگه و طراحی صفحه نخست سایتطراحی صفحات داخلینصب صفحه سازها و افزونه های مورد نیازاسلایدر عکس، دو زبانه کردن سایت، افزایش امکانات صفحه نوشته ها
ایجاد فروشگاه اینترنتینصب افزونه ووکامرس و پیکربندی ووکامرسفعال کردن حمل و نقل فروشگاه اینترنتیمحصولات با متغیر و ویژگی های خاصنصب افزونه های مرتبط و ایجاد فروش چند مرحله ایایجاد جدول و لیست محصولاتدرگاه اینترنتیراه اندازی SSL

پس از پایان دوره آموزشی، گواهی پایان دورهبرای کارآموز صادر می شود. این گواهی مورد تایید وزارت امور خارجه کشور و دادگستری و سازمان فنی و حرفه ای کشور و قابلیت ترجمه به عنوان گواهی مهارت در رزومه کاری فرد را دارد. پس از دریافت این مدرک می توان بر حسب نیاز در موسسات و استارتاپ های داخلی و یا بین المللی مشغول به کار شد.

طراحی سایت چند منظوره در آموزشگاه انتخاب در مشهد

تمامی کسب و کارهای مدرن و جدید از یک وب سایتاینترنتی استفاده می کنند. گاهی اوقات لازم تا برای معرفی محصولات و خدمات مختلف چند وب سایتمختلف را راه اندازی کرد. وب سایتهای چند منظوره دارای ابزار و امکاناتی هستند که می توان ویژگی های چند یا چند سایتفروشگاهی، خدماتی، وبلاگ و … را با هم در یک سایتاصلی استفاده کرد. یکی از روش های متداول در طراحی سایتچند منظوره استفاده از چند سایتکوچک و اتصال آنها به یک وب سایتمرجع یا بزرگتر است.

یکی از مشکلاتی که صاحبان کسب و کارهای آنلاین با آن درگیر هستند، ایجاد اختلال و در دسترس خارج شدن سایتاست. این مشکل در دراز مدت باعث ریزش مخاطب و پایین آمدن ترافیک سایتمی شود. با طراحی سایتچند منظوره، هنگامی که چند سایتکوچک به یک سایتبزرگ متصل شوند، مشکلاتی مانند عدم سرویس دهی و کاهش مخاطب وجود نخواهد داشت. از طرفی وب سایتهای کوچک می توانند بسیار سریع تر در گوگل رتبه کسب کنند که این در نهایت به نفع صاحبان کسب و کار اصلی است.

مزیت دیگر استفاده از طراحی سایتچند منظوره به دلیل اتصال سایتهای کوچک به سایتمرجع قوی شدن سئو سایتمی شود که به بالا رفتن رتبه سایتاصلی کمک زیادی میکنند. البته باید در نظر داشت که اگر سئو سایتهای کوچک به درستی انجام نشود موجب کاهش رتبه سایتکسب و کار اصلی می شود.

مدرک طراحی سایت

موسسات و استارتاپ های زیادی در کشور وجود دارد که هر ساله اقدام به جذب و استخدام طراح سایتمی کنند. طراحان سایتمی توانند علاوه بر کار حضوری، طراحی سایترا به صورت پروژه ای در قالب فریلنسر نیز انجام دهند. در اینجا کارفرما تمامی موارد مد نظر خود را اعلام کرده و طراحیو راه اندازی اولیه سایتبر اساس یک قرارداد یکساله قابل تمدید انجام می شود.

تمامی افرادی که مدرک طراحی سایترا از طریق شرکت در دوره آموزش طراحی سایتکسب کرده اند می توانند در شرکت ها و استارتاپ های داخلی و بین المللی مشغول به کار شوند. در واقع بازار طراحی سایتدر چند سال اخیر بسیار پرطرفدار شده است. امروزه تمامی کسب و کارهای مدرن و اینترنتی حداقل یک سایتفروشگاهی، خدماتی، معرفی محصول و… دارند، همچنین تقاضا برای راه اندازی سایت های جدید نیز بالا است.

تمامی طراحان وب در کشور بر اساس سطح مهارت آنها در سطح مبتدی تا متوسط بین ۴ تا ۶ میلیون تومان در هر ماه درآمد دارند، این در حالی است که طراحان وبی که سابقه کار و رزومه قوی دارند، درآمد ماهانه آنها بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان در ماه است. در واقع میزان درآمد یک طراح سایتبه عوامل مختلفی از قبیل سابقه طراحی سایت، نوشتن رزومه و نمونه کار، فریلنسر بودن یا کارمند ثابت بودن، میزان تجربه، میزان مهارت و تخصص و … بستگی دارد.

سوالات متداول

۱-  در دوره آموزش طراحی سایت چه چیزهایی به دانشپذیر آموزش داده می شود؟

در این دوره هر آنچه برای طراحی و راه اندازی یک سایت لازم است آموزش داده می شود. توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

۲-مدت زمان دوره آموزش طراحی سایت چقدر است؟

مدت زمان این دوره بر اساس تقویم آموزشی موسسات مختلف متفاوت است که توضیحات بیشتر در این مقاله ارائه شده است.

۳-هزینه ثبت نام دوره های طراحی سایت طراحی سایت چقدر است؟

هزینه این دوره در طبق تعرفه سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد.

منتخب برترین دوره های آموزشی در مشهد جهت ورود به بازار کار